Wysoki może więcej

Wysoki może więcej

Kobiety kojarzą wysokich mężczyzn z siłą i dominacją. Ich podświadomość wysyła sygnały, dzięki którym przy wysokim mężczyźnie czują się bezpieczne. Nie bez przyczyny na swoich partnerów wybierają tych o kilka centymetrów wyższych.

 

Wygląd zewnętrzny, a przede wszystkim wzrost, ma bardzo duży wpływ na postrzeganie świata i zachowanie. Wysocy chętniej podejmują ryzyko, wdają się w polemikę, są z natury odważniejsi. Niscy muszą cały czas udowadniać swoją męskość, szczególnie jeśli chodzi o zwrócenie na siebie kobiecej uwagi. Niższy mężczyzna często rekompensuje sobie brak centymetrów adrenaliną w postaci ekstremalnych sportów lub zdobywaniem pieniędzy. A wszystko po to, by pokazać siłę i wartość.

Kobiety szukają wysokich

Wysoki jest  reguły skazany na sukces, nie tylko podczas rozmowy z kobietą, ale również w biznesie. Podczas zwykłej rozmowy skupia się na konwersacji i zabawieniu rozmówcy, a nie na swoich kompleksach. Używa naturalnej mowy ciała, nie zachowuje się sztucznie i nie próbuje zakryć swoich niedoskonałości. Płeć piękna kocha szpilki i ubiera je, gdy chce poczuć się niezwykle kobieco. Przy niskim partnerze kobieta może nie czuć się filigranowa, delikatna, a do ulubionej sukienki będzie zakładać już tylko płaskie buty. Wysoki mężczyzna służy parasolem bezpieczeństwa, silnym ramieniem, obroną w koniecznej sytuacji. A kobiety to uwielbiają.

Podczas rozmowy z kobietą bardzo ważne jest naturalne zachowanie. Kobiety wyczuwają sztuczność, zdenerwowanie, bycie męskim na siłę i niestety nie przyjmują tego z zadowoleniem. Pogodzenie niskiego wzrostu z pokazaniem swojej męskości i prężnej sylwetki może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, że natura poskąpiła centymetrów, a to okazuje się być największym kompleksem.

Niższy też może więcej

Można zapomnieć o swoich niedoskonałościach, nie przejmować się tym jak postrzega otoczenie. Można wziąć udział w terapii o podwyższeniu poczucia własnej wartości. Można, ale… jest łatwiejszy sposób. Gdyby tak dosłownie w kilka chwil stać się wyższym? Dostać w prezencie aż 7 centymetrów, a do tego wysmuklić szyję, wyprostować kręgosłup, zmienić chód na pewniejszy, a przy tym dobrze i modnie wyglądać? Brzmi niedorzecznie? Niekoniecznie.

 

W zasięgu ręki, dosłownie, bo za pomocą jednego kliknięcia, dostępne jest specjalistyczne obuwie podwyższające. Za pomocą unikalnej wkładki buty dodają kilka centymetrów w parę sekund. Modne, wysokiej jakości buty marki Betelli to idealne rozwiązanie dla tych panów, którzy chcą poczuć się pewniej nie tylko w ważnych momentach swojego życia, ale też na co dzień i co najważniejsze, podczas rozmowy z kobietami. Obuwie podwyższające marki Betelli zachowuje naturalne proporcje, wkładka jest niewidoczna dla otoczenia, a jej dopracowana konstrukcja zapewnia maksymalną wygodę i komfort podczas użytkowania.

Z Betelli.pl lepiej

W trakcie rozmowy z kobietą nie będziesz się już skupiał na tym jak wyglądasz. Nie będziesz umierał ze strachu, gdy trzeba będzie wstać od baru i stanąć przy kobiecie na obcasach. Twoją sylwetką zaopiekują się profesjonaliści z marki Betelli, a Ty skupisz się na tym co najważniejsze – na swobodnym korzystaniu z życia.

Post Author: Dominika