Betelli – buty do zadań specjalnych

Betelli – buty do zadań specjalnych

Mówią, że potrzeba jest matką wynalazków. Reguła stara jak świat w przypadku marki Betelli także sprawdziła się doskonale. Bowiem to właśnie założyciele firmy potrzebowali znaczącej poprawy własnego wyglądu i zmiany, która pozytywnie wpłynęłaby na postrzeganie ich sylwetki. Dla lepszego samopoczucia, dla dodania charakteru, dla lepszego życia. Betelli to połączenie dwóch angielskich słów: „Better Life”. Dziś główna idea marki to po prostu „Lepsze Życie”. Pasja i radość tworzenia stają się bezcenne, gdy można dzielić je z innymi.

Buty podwyższające – co to takiego?

Obuwie, charakteryzujące się unikalną cechą podwyższenia sylwetki to nie tylko kilka centymetrów więcej. Buty te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, po to, by nie tylko spełniały swoją funkcję, ale również były wygodne i mogły służyć długie miesiące. Specjalny projekt został opracowany tak, by zachował naturalne proporcje normalnego buta, jednocześnie podwyższając sylwetkę aż o 7 centymetrów. System podwyższający jest całkowicie niewidoczny dla obserwatora, widzi on tylko zgrabny, elegancki but. Obuwie Betelli zawiera w sobie, nieznane innym markom właściwości. Wkładka wewnątrz buta nie tylko podwyższa, ale również amortyzuje nacisk podczas chodzenia, dzięki temu udaje się uzyskać wysoki komfort podczas chodzenia. Odpowiednią wentylację buta zapewniają: naturalna, wysokiej jakości skóra oraz dodatkowa warstwa pomiędzy podeszwą a wkładką podwyższającą.

Czy obuwie podwyższające jest dla mnie?

Marka Betelli, pragnęła stworzyć produkt, który spełniałby oczekiwania wszystkich mężczyzn. Nie było to łatwe, ale po wielu próbach w końcu się udało. Nie tylko niski mężczyzna chce czuć się komfortowo i dobrze wyglądać. Poprawnie ułożona sylwetka, prawidłowa postawa, wyprostowane plecy, wygoda i elegancki wygląd. Te cechy przydają się w praktycznie każdej, ważniejszej sytuacji. Bez obaw będzie można stanąć obok wyższej kobiety i zapozować do zdjęcia.

W ofercie sklepu znajdują się modele klasyczne, odpowiednie na wielkie wyjścia, ale też stylowe na imprezę czy casual do codziennego użytkowania. Oferta firmy jest stale poszerzana, pojawiają się nowe kolory, materiały oraz ciekawe wykończenia i detale.

Post Author: Dominika