Dziewczyna na szpilkach za wysoka?

Dziewczyna na szpilkach za wysoka?

Zdarzyło Ci się powiedzieć swojej dziewczynie: nie zakładaj szpilek bo jesteś w nich wyższa ode mnie, będziemy dziwnie razem wyglądać? Ciągle ci się to zdarza i kończy jej smutną miną i zmianą butów na takie na płaskiej podeszwie? Jesteś niewysokim mężczyzną lub twoja partnerka jest wysoka albo po prostu kocha obcasy do nieba.

Po to żeby partnerka mogła nosić wymarzone szpilki i żebyście wyglądali razem idealnie stworzyliśmy buty Betelli.

Dzięki naszym butom dodasz sobie 7 cm wzrostu. Buty mają ukryte podwyższenie, są świetnie wyprofilowane, wyglądają jak zwyczajne obuwie, specjalnie zaprojektowana wkładka zapewnia wygodę i komfort w noszeniu obuwia.

Eleganckie buty Betelli pasują do każdej stylizacji. Nadajś się na wszelkie uroczystości na których chcemy się dobrze prezentować. Śluby, wesela, bale, studniówki, gale. Świetne do garnituru czy smokingu. Nasze buty są doskonałej jakości, modele wizytowe są wykonane w całości ze skóry.

Nie od dziś wiadomo, że wyżsi zarabiają więcej i szybciej robią karierę. Zadbaj o to jak cię widzą – dodaj sobie kilku centymetrów wzrostu zakładając buty podwyższające. Biznesmeni, celebryci, adwokaci muszą zwracać uwagę na to jak wyglądają i jak są postrzegani.

Każdemu przyda się kilka dodatkowych centymetrów, poprawi prezencję, zapewni wyprostowaną postawę oraz doda pewności siebie. W końcu jesteś świetny a dzięki butom Betelli będziesz jeszcze bardziej, bo wyższy o 7 cm!

Spokojnie nie ma wstydu, buty Betelli noszą znani i lubiani, gościły na czerwonym dywanie i na deskach teatru (czego nikt nie zauważył !!) Noszą je z zadowoleniem panowie w całej Europie.

 

 

 

 

 

Post Author: Dominika