Jesteś wysoki i szczupły? To masz lepiej w życiu!

Jesteś wysoki i szczupły? To masz lepiej w życiu!

 

Czy twój kolega zarabia więcej choć macie podobne wykształcenie i doświadczenie zawodowe? Przecież dobrze się ubierasz i jesteś pracowity. A mimo tego kolega ma wyższą pensję w dodatku cieszy się lepszą opinią wśród znajomych i szefa.

Zastanawiałeś się czemu tak jest? Co robisz źle? A może twój kolega jest przypadkiem od ciebie wyższy? Według badań uniwersytetu barcelońskiego lepiej zarabiają osoby wzbudzające zaufanie. A są to właśnie wysokie osoby i to one częściej otrzymują wysokie stanowiska. Po analizie wzrostu bossów największych koncernów, okazało się, że są prawie o 6,5 cm  wyżsi  niż wynosi przeciętny wzrost.

Wzrost płac z kolejnych 2 cali (5 cm) wysokości jest prawie równy zyskowi wynagrodzenia od jeszcze jednego roku doświadczenia na rynku pracy „- twierdzi profesor Leigh. „Na przykład przeciętny człowiek w naszej próbie ma 178 cm wzrostu. Nasze szacunki sugerują, że jeśli miał 6 stóp wysokości (183 cm), zarabiałby kolejne 1,5% lub około 950$ rocznie”.

Nie tak dawno temu panowie o wyższym BMI zarabiali więcej. Badania z 2009r. profesora Leigh zaprzeczyły temu stwierdzeniu. Aktualnie osoby szczupłe i wysportowane wzbudzają więcej zaufania wśród pracodawców w formie m.in. się lepszych zarobków.

Niestety otoczenie uważa panów wysokich za liderów w grupie. Osoby z nadwagą częściej są poniżane i traktowane gorzej. Jak się okazuje nawet kilogram nadwagi może przełożyć się na 0,6 proc. pensji!.

Pewnie teraz myślisz tak… Jestem niski, nie mam szans na karierę. Skąd! Sprawdź nasze buty Betelli Ich których sekretem jest podwyższająca wkładka aż o 7cm! Twój kolega nie będzie już jedynym pewnym kandydatem na stanowisko prezesa., a ty poczujesz się pewniej, silniej.

Co ważne marka Betelli powstała w Polsce! Buty są wygodne, mają charakter wizytowy lub codzienny, wykonane z dobrej jakości skóry. Gwarantujemy, że znajdziesz coś dla siebie. W końcu to komfort jest najważniejszy. Zdecydowanie zwiększ swoje szanse na karierę i wypróbuj buty podwyższające o 7cm!

 źródła:

file:///C:/Users/Olaf/Downloads/BodySize_Oz%20(1).pdf

http://biznes.onet.pl/praca/zarobki/wysocy-i-lysi-zarabiaja-wiecej/13w8r

 

Post Author: Dominika