Wzrost mężczyzny, a zainteresowanie u płci pięknej

Wzrost mężczyzny, a zainteresowanie u płci pięknej

 

Wysoki Pan kojarzy się z pewnością siebie i atrakcyjnością, a także błyskotliwością. Znany seksuolog- prof. Zbigniew Lew- Starowicz twierdzi, że wysocy mężczyźni cieszą się większą popularnością wśród kobiet.  Zaledwie 20% Pań odpowiedziało w ankiecie dla portalu WP, że preferuje niższych partnerów. Przyznają, że nie czują się zbyt bezpiecznie i wyglądają… gorzej.

Wyższy wzrost to często lepsza prezencja i wrażenie bycia odpowiedzialniejszym i silniejszym. Nie ma to praktycznie odzwierciedlenia w rzeczywistości. Na szczęście, jeśli jesteś niski nie oznacza to, że nie możesz zrobić kariery i znaleźć wymarzonej partnerki. Liczy się przede wszystkim osobowość oraz charakter.  Niscy mężczyzni przecież też potrafią oczarować płeć piękną. W prawdziwym związku liczą się kompromisy i są to lata starań i dbałości o partnera/partnerkę. Wzrost zdecydowanie nie gra tu przysłowiowych „pierwszych skrzypiec”.

Pozytywną wiadomością są najnowsze wyniki badań na zlecenie Match.com- portalu randkowego . Wynika z nich, że kobiety coraz chętniej wiążą się z niższymi od siebie mężczyznami. Jest to niezwykle optymistyczna prognoza pokazująca, że siedzące w nas stereotypy ulegają zmianie na lepsze.

Psycholog Agnieszka Fenslau wyraźnie podkreśla, że przez lata jej pracy, żadna z kobiet nie narzekała na niski wzrost męża/partnera jako istotę  problemów. Niemniej jednak na wielkie uroczystości jak np. ślub kobieta często pragnie założyć ulubione szpilki. Wtedy różnica we wzroście może być szczególnie problematyczna dla pana.

I tutaj z pomocą przybywa polska marka Betelli- producent obuwia podwyższającego dla mężczyzn aż o 7cm!  Nie musisz dłużej zamartwiać się nizszym wzrostem. Lepiej ciesz się udaną imprezą ze swoją partnerką. Wybierz swój idealny model. Klasyczne, eleganckie i czarne czy bardziej codzienne? Szeroki wybór, wykonanie ze skóry i podwyższenie to trio perfekcyjne!  Sprawdź sam i przekonaj się!

 

https://kobieta.wp.pl/kobiety-wola-nizszych-mezczyzn-zaskakujace-wyniki-badania-6164659463604353a

https://kobieta.wp.pl/wzrost-ma-znaczenie-ekspert-tlumaczy-dlaczego-niektorzy-mezczyzni-nie-maja-szans-u-kobiet-6165366701418625a

Post Author: Dominika